App Panel

Estimated reading: 2 minutes 8 views

Summary: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Id eu nisl nunc mi. Sed nisi lacus sed viverra tellus in hac habitasse platea. Quam elementum pulvinar etiam non quam lacus suspendisse faucibus. Eleifend donec pretium vulputate sapien nec.

Erişim Yöneticisi

Erişim Yöneticisi, yöneticilerin, şirketlerin ve kuruluşların, WordPress kullanıcı hesaplarına dayalı olarak özel Bilgi Tabanlarına erişimi kontrol etmesine ve kısıtlamasına olanak tanır. Rolleri ve grupları kullanarak izin verin.
Daha fazla bilgi edin

Zarif Düzenler

Zarif Düzenler Izgara ve Kenar Çubuğu Düzenlerini ekler. KB Ana sayfası için Izgara Düzeni veya Kenar Çubuğu Düzenini kullanın veya Temel, Sekmeler, Izgara ve Kenar Çubuğu düzenlerini çeşitli şekillerde birleştirin.
Daha fazla bilgi edin

Çoklu Bilgi Tabanları

Her ürün, hizmet, konu veya departman için birden fazla Bilgi Tabanı oluşturun. Her Bilgi Bankasının ayrı makaleleri, URL’leri, KB Ana Sayfası ve yönetici ekranları vardır.
Daha fazla bilgi edin

gelişmiş Arama

Kullanıcıların arama deneyimini geliştirin ve popüler aramalar ile sonuçsuz aramalar dahil arama analizlerini görüntüleyin.
Daha fazla bilgi edin

Makale Derecelendirmesi ve Geri Bildirim

Okuyucularınızın makalelerinizin kalitesini değerlendirmesine ve anlayışlı geri bildirimler göndermesine izin verin. En çok ve en az puan alan makalelere ilişkin analizlerden yararlanın.
Daha fazla bilgi edin

Widget’lar

Makalelerinize, kenar çubuklarınıza ve sayfalarınıza Bilgi Bankası Araması, En Yeni Makaleler ve diğer Widget’lar ve Kısa Kodlar ekleyin.
Daha fazla bilgi edin

PDF’ler ve Daha Fazlası için Bağlantı Düzenleyici

Makaleleri PDF’lere, sayfalara, yayınlara ve web sitelerine bağlantılara ayarlayın. KB Ana Sayfasında makaleleriniz için simgeler seçin.
Daha fazla bilgi edin

General Information
General Information

You can change the name of your mobile application in this area.

Logo and Icon Control
Logo and Icon Control

In this area, you can change the logo and go back button

Notification Logo Control
Notification Logo Control

In this area, you can set the notification logos and notification rank

Opening Screen Image
Opening Screen Image

In this area, you can add an image that welcomes users when

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Share this Doc

App Panel

Or copy link

CONTENTS